ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ στα Εργαστήρια ΙII – ΙV – V
Published On: 27/08/2023 | Categories: Γενικές, Εξετάσεις |

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ στο Εργαστήριο ΙV

Η εξέταση στo Εργαστήριo IV (Πρακτικά) θα πραγματοποιηθεί στο δεύτερο δεκαήμερο Σεπτεμβρίου(θα βγει νεότερη ανακοίνωση για ημερομηνία και ώρα) . Αφορά τους φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το Εργαστήριο IV αλλά ο τελικός βαθμός τους είναι μικρότερος του πέντε.

Όσοι επιθυμούν να εξεταστούν , παρακαλούνται να στείλουν e-mail στη διεύθυνση katsidim@upatras.gr έως την Παρασκευή 8/9/2023 και ώρα 12:00 μεσημέρι, δηλώνοντας:

Από το Εργαστήριο IV

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ στο Εργαστήριο ΙII

Η εξέταση στo Εργαστήριo III (Πρακτικά) θα πραγματοποιηθεί στις τέλος Σεπτεμβρίου(θα βγει νεότερη ανακοίνωση για ημερομηνία και ώρα) . Αφορά τους φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το Εργαστήριο IΙΙ αλλά ο τελικός βαθμός τους είναι μικρότερος του πέντε.

Από το Εργαστήριο III

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ στο Εργαστήριο V

Η εξέταση στo Εργαστήριo V (Πρακτικά) θα πραγματοποιηθεί στις τέλος Σεπτεμβρίου(θα βγει νεότερη ανακοίνωση για ημερομηνία και ώρα) . Αφορά τους φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το Εργαστήριο V αλλά ο τελικός βαθμός τους είναι μικρότερος του πέντε.

Από το Εργαστήριο V