Έγκριση Οριστικών αποτελεσμάτων για το Γνωστικό Αντικείμενο 1: Μηχανική-Κυματική σχετικά με την ανάθεση έργου στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού, στο Πανεπιστήμιο Πατρών» (Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024) – Αριθμ. 215/04.01.2024 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος_ Προσωρινά Αποτελέσματα (ΦΚ 82838, Ε.Υ.: Δ. Μαντζαβίνος).
Published On: 07/03/2024 | Categories: Γενικές |

Σε συνέχεια της αριθμ. 215/04.01.2024 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος του Τμήματος Φυσικής για την ανάθεση μιας (1) σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου στο Γνωστικό Αντικείμενο 1: Μηχανική-Κυματική, στο πλαίσιο της Πράξης  «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού, στο Πανεπιστήμιο Πατρών» (Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024), με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Δ. Μαντζαβίνο, ανακοινώνονται α) η απόφαση επί των ενστάσεων που υποβλήθηκαν στο Γνωστικό Αντικείμενο 1: Μηχανική-Κυματική και β) τα οριστικά αποτελέσματα της διαδικασίας, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ (επισυνάπτεται το αρχείο)

ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ (επισυνάπτεται το αρχείο)

Ημερομηνία ανάρτησης αποτελεσμάτων: 11.03.2024