ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΕ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2024-2025
Published On: 16/10/2024 | Categories: Γενικές, Προπτυχιακές Σπουδές |

Παρατείνεται η περίοδος υποβολής αίτησης για ένταξη σε καθεστώς μερικής φοίτησης, μαζί με τα απαραίτητα κατά περίπτωση δικαιολογητικά, για το χειμερινό εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2024-2025, είναι από   έως 15 Νοεμβρίου 2024.

Στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση του Πανεπιστημίου Πατρών εδώ μπορείτε να λάβετε τις απαραίτητες πληροφορίες και προϋποθέσεις σχετικά με το καθεστώς της μερικής φοίτησης.

Εφόσον η περίπτωση σας εμπίπτει σε κάποια από τις προϋποθέσεις που αναγράφονται, συμπληρώνετε το έντυπο που επισυνάπτεται στην παρούσα ανακοίνωση, το υπογράφετε, το σκανάρετε και το στέλνετε υποχρεωτικά σε μορφή pdf , από τον ιδρυματικό σας λογαριασμό, στην  διεύθυνση secrphysics@upatras.gr με τίτλο: Αίτηση ένταξης σε καθεστώς μερικής φοίτησης και το ονοματεπώνυμό σας επισυνάπτοντας όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά που στοιχειοθετούν το αίτημά σας (ξεχωριστό έντυπο η αίτηση, ξεχωριστά όλα τα λοιπά έντυπα)
Θα ενημερωθείτε με email στον ακαδημαϊκό σας λογαριασμό για την απόφαση της Συνέλευσης όταν αυτή πραγματοποιηθεί.